Yorumlar

Gerçek Kullanıcıların Değerlendirmeleri

Mehmet  N*****

----- (Edirne - 1973) Zamanı kısıtlı birisi olarak, zaman buldukça çalışma imkanı sağladğından çok iyi bir site hazırlanmış teşekkürler.

Ufuk  G******

----- (Tekirdağ - 1965) Yoruma ne hacet var, mykelime yi bilen biliyor, bilmeyenlerde bilsin. İngilizce mykelimeyle şahane haydi mykelimeyi bilmeyenler fazla düşünmeyin gelecek burada. Burası neresi mi ilahi arkadaşlar burası uzman kadrosuyla tek hedefi ingilizce olan mykelime sitesi duyan duymayana iletsin saygılarımla.

Erhan  T******

----- (Kocaeli - 1987) Kolay anlaşılır ve eğlenceli bir öğretici sismteme benziyor umarım kısa sürede başarırım teşekkürler.

Güven  K****

----- (İstanbul - 1985) Merhabalar ben Amerika'da dil eğitimi alıyorum ve çok iyi bir okula gidiyorum ama dünyanın neresine giderseniz gidin ingilizceyi çok iyi konuşabilmek çok kelime bilmekten geçer bu konuda mykelime gerçekten iyi kendilerine böyle bir hizmeti bu fiyata verdiklerinden dolayı çok teşekkür ederim sizlere de iyi öğrenmeler.

Ahmet  Ş*****

----- (İstanbul - 1950) Birçok kullanım kolaylığını içeren düzenlemeler mykelime.com u tanıyanlar için büyük bir yenilik. Tanıdıklarımıza da öğrenerek onlarında bu olanaktan yararlanmasını sağlamayı bir görev edinmeliyiz teşekkürler.

Kadir  K*****

----- (Manisa - 1977) Üzerinde çalışılmış bir sistem ingilizceyi öğretmek ve öğrenmek ancak bu kadar kolay olur.

İbrahim  K*****

----- (İstanbul - 1984) Arkadaşlar tevafuk olarak girdim ama biraz araştırdım site gerçekten çok etkileyici, tek kelimeyle muhteşem bunun gibi site varmı bilmiyorum kendinizi geliştirmeniz için çok faydalı.

Bülent  Ö*******

------- (Denizli - 1977) Bu site sayesinde kelime haznemi oldukça geliştirdim. Sitenin çok faydalı olduğunu düşünüyorum.

Gülfer  U******

----- (İstanbul - 1960) Merhabalar ben 01/01/1963 doğumluyum. İngilizce  ile tanışmam orta 1 sınıfta başladı, lise bitene kadar da benim kabusum oldu. Çok zorla sınıfı geçtim. 1980 lise mezunuyum, o günden beri ingilizceye  hep uzak oldum, bu sene ingilizce öğrenmeye karar verdim. Birçok denemelerim oldu, çoğu başarısızlıkla sonuçlandı. Tam yeter artık derken sitenizle tanıştım, gerçekten kendime güvenim geldi, az da olsa ingilizceyi kendi kendime öğrenmeye ve sevmeye başladım artık bende yapabilirim diyorum, tüm emeği geçenlere teşekkürler. ederim
sevgilerimle

Hülya  A********

----- (İstanbul - 1985) Gerçekten çok güzel bir siteniz var bilgisayarımı her açtığımda ingilizce bir kelime öğreniyorum teşekkürler.

Kadir  K******

----- (İstanbul - 1988) Dil öğrenmeye karşı olan atafetimi yenmemi sağladı. Çok kolay ve hızlı öğreten bir sistem ve servet harcamaya gerek yok. Sadece ingilizceyle sınırlı kalmamalı. Çünkü bu sistem ile ingilizceden sonra başka diller de öğrenmek istiyorum.

Rabia  K****

----- (Kocaeli - 1986) Arkadaşımın önerisiyle üye oldum. İnceledim ve gerçekten faydalı bir çalışma düzenlemişsiniz. Emeğinize sağlık.

Ömer  A*******

----- (Diyarbakır - 1975) Mykelime hayallerimin gerçekleştirdiği bir site bu siteye güveniyorum ve desteğim son, bu site hayatımı değiştiren bir parça.

Derya  Ş*****

Hemsıre (Ankara - 1988) Arkadaşlar tereddüt etmeniz konusunda kesinlikle haklısınız, ama tavsiye ediyorum kelimeleri hiç bu kadar zevkli çalışma imkanınız olmamıştır buna eminim. Uzun süreli hafızaya yerleştirerek hem daha akıcı bir konuşma hemde önemli sınavlarımızda başarılı olmamıza kolaylık sağlayacak bir paket programı tavsiye ediyorum, sadece istekli olun zamana bırakın verimli çalışın teşekkürler.

Alpaslan  Ö*******

----- (Ankara - 1976) Yıllardır ezberlemeye çalıştığım ama kısa sürede unuttuğum kelimeler artık ''MyKelime.com'' ile kalıcı ve akıcı hale geldi. Artık ingilizce çalışmaktan nefret etmiyor, aksine eğleniyorum. Thanks.

Mustafa  B*****

----- (Denizli - 1994) Ben özel okulda çalışan ingilizce öğretmeniyim. Aynı zamanda 6. sınıf bir oğlum var. Ona bu siteden kelime öğrettim. Çocuk hem hızlı öğrendi hem de öğrendiklerini unutmadı yani kalıcı oldu, emeği geçenlere teşekkürler.

Ayşe  Y******

----- (İstanbul - 1977) Teşekürler MyKelime.com

Eray  E*****

----- (Ankara - 2000) Hayatımda gördüğüm en güzel site burası teşekkürler.

Engin  S******

----- (Samsun - 1975) Sayın Editör; Sitenizi inceledim ve başarılı farklı  bir teknik uygulayarak kelime öğretiyorsunuz. Arkadaşlarıma sitenizi önereceğim. Saygılarımla

Murat  C******

----- (İstanbul - 1991) Kelime öğreniminizi kolaylaştırmak için uygulanan bütün taktiklerin işe yaradığını gönül rahatlıgıyla söyleyebilirim.