Yorumlar

Gerçek Kullanıcıların Değerlendirmeleri

Cem  U****

(Eskişehir - 1981) Çok başarılı buldum tebrikler.

Esra  B********

(Kayseri - 1994) Bu hizmetinizden dolayı sizlere çok teşekkür ederim.

İsmail  T********

(Isparta - 1979) Tek kelimeyle harika elinize sağlık.Bu arada UDS de 50 barajını geçtim. emeğiniz için teşekkürler

Ceylan  G*****

(Aydın - 1997) Gerçektende çok güzel olmuş.

Hüseyin  Ş***********

(İstanbul - 1984) BU SİTEYİ BULDUĞUM İÇİN ÇOK MUTLUYUM.ÇOK FAYDALI BİR SİTE.İNGİLİZCE ÖĞRENMEKTE ZORLANANLAR BUYURSUN GELSİN.BU SİTEDE EMEĞİ GEÇEN HERKESE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

Gamze  U****

(Tekirdağ - 1991) İnternette dolaşırken tesadüfen denk geldiğim ve inceleyip üye olmaya karar verdiğim bu siteden branşım adına verim yakalayacağıma inanıyorum.

Mahmut  K********

(Adana - 2001) Süüüüüüüpeeer:):):)

Abdullah  A*******

(İstanbul - 1968) Çok güzel bir çalışma olmuş emeği  geçen tüm çalışanlarınıza teşekkürler. Gerçekten emek isteyen bir çalışma , MyKelime ile kelime ezberlemek çok kolay ve kalıcı, herkesin MyKelimeyle kelime ezberleme yapmalarını tavsiye ederim.

Nagihan  A********

(İstanbul - 1984) Merhabalar, Geçen yıl tesadüfen sitenizi gördüm ve üye oldum. Gecen yıl KPDS sınavına girdim ve sitenizdeki çıkmış sorulardan oluşan bölümden yaralandım.İlginç bir durumu sizle payşalmak istiyorum.Sitenizden haberdar olmadan önce aklımdan şu geçmişti:"Keşke elimde öyle bir kaynak olsaki  içinde bu zamana kadar çıkmış KPDS sorularını bölüm bölüm bana sunsa".Ve sizin sitenizde bunu görünce çok şaşırdım.Çok akıllıca hazırlanmış oldukça faydalı.Yani her yıl yapılan sınavları bir bütün olarak sunmak yerine, bu zamana kadar çıkmış soruları kelime, paragraf, diyalog vb olarak gruplandırıp hazırlayıp sundugunuz için çok teşekkür ederim.Daha önce 2 kez KPDS sınavına girmiştim ve 2-3 tane çıkmış sınavı çözerek hazırlanmıştım.İkisinde de 84 aldım.Ama sizin sitenizden yaralandıkan sonra 90 aldım. Sitenızdeki bu sistemin yararlı oldugu kanısındayım.Teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

Soner  C******

(İstanbul - 1965) Yeni versiyon çok daha güzel ve verimli olmuş.Elinize yüreğinize sağlık.

Süleyman  Ç*****

(İstanbul - 1990) Yeni MyKelime versiyonu çok hoş olmuş bunun için sizlere çok teşekkür ederim.Çok daha kullanışlı ve daha canlı...

Haldun  I****

(İstanbul - 1988) Ben sitenizi yeni keşfettim ama harika bir site yeni versiyonla bırlıkte dahada super olmus bu site ile birlikte İngilizce ögrenmek daha kolay ve ucuz hersey ıcın tesekkurler.

Merve  K*******

(Aydın - 1997) Teşekkür ederim.

Sebnem  B******

(İstanbul - 1983) Bu siteye girmeden önce bir çok siteye göz attım.sonunda bu kadar renkli ve eğlenceli bir kelime öğrenme sitesi buldum.sitenizin gerek sunumu gerek anlaşılabilir olması çok ilgimi çekti.

Sinem  M*****

(Ankara - 1977) Arka fonun siyah olması daha iyi olmuş şimdi daha akılda kalıcı olabilecek zannedersem.

Sema  Y***

(İstanbul - 1987) Sitenizin ses sistemi öncekine nazaran çok çok daha iyi olmuş. kullanımı çok daha kolay. cümlelerin okunmasını da çok beğendim. herşey mükemmel!Tercümanlık öğrencisi olarak kelime haznemin geniş olması çeviri yapma sürecimi kısalttığı için çok önemli. Sitenizin yds paketini vakit azlığından çok kullanamasam da kullandığım süreç içinde çok kelime öğrendim. Tekrar paket alıp düzenli olarak çalışmak istiyorum. Sitenizin bu halini daha çok beğendim. Başarılar.

Aziz remzi  K*******

(Sakarya - 1975) Değerli mykelime ekibi: yaptığınız yenilikten ötürü sizleri tebrik ederim. Menülerin daha net ve akıcı olarak konumlandırılması kullanıcıların ilgisini ve uygulamarını kolaylıkla yapabilmesine olanak sağlamış. Çalışmalarınızı ilgiyle takip ediyorum. Kolay gelsin...

İdris  A*****

(Manisa - 1990) Güzel ve kullanılması kolay bir sürüm olmuş teşekkürler...

Şule  K*****

(İstanbul - 1978) Merhaba,Yeni oluşturdugunuz programı çok beğendim. bize çok yararlı olacağına inanıyorum. tşk.. iyi çalışmalar,

Gülcan  K******

(Ankara - 1985) MyKelime ile kelime öğrenmek gerçekten daha kolay.