Yorumlar

Gerçek Kullanıcıların Değerlendirmeleri

Esra  Y*******

(K.Maraş - 1984) Gerçekten harika birşey.Akılda tutma sorunu olan benim için bir mucizeyi gerçekleştirdi. Teşekkürler...

Burcc  B*****

(İzmir - 1984) Merhaba yeni versiyonunuz çok güzel ve daha kullanışlı olmuş.

Ayçanur  E*****

(Gaziantep - 2001) Çok güzel ve eğlenceli :)

Kenan  K*****

(Ankara - 1982) Yeni version ilk çalışıldığında biraz farklı gelse de eski versiyona göre oldukça kullanışlı ve eğlenceli.

Gürhan  Y********

(İstanbul - 1992) :) İngilizceyi burda öğrenebiliceğimi biliyorum hedeflerime ulaşmak için tek adres MyKelime thanks you.

Serdar  K******

(İstanbul - 1980) Merhabalar, Yeni versiyonunuz çok güzel olmuş.Gerek estetik gerekse tasarım eski versiyona göre daha güzel. Emeği geçen arkadaşlara teşekkürler.

Nihan  G*****

(Çanakkale - 1989) Zaten çalışmaktan zevk aldığım bir siteydi. yeni versiyonunu gördüğüm zaman sahiplenme duygusundanmıdır bilmiyorum ama çok mutlu oldum.. gerçekten çok teşekkür ediyorum..

Fatih  S********

(İstanbul - 1986) Merhabalar.. Yeni versiyon gerçekten çok güzel olmuş özellikle cümlenin tamamını okuyan robot ve sözlük çok işe yarayacak gibi bunun dışında tasarımda çok güzel.

Bariş  A*****

(İstanbul - 1979) Yeni versiyonunuz gerçekten çok güzel Eski versiyona göre fonksiyonlara ulaşım yolu çok kısa rahat ve pratik zaman kaybı daha az özellikle video bölümü görsel doygunluğu yeterince sağlıyor. Teşekkürler.

Kübranur  A****

(İstanbul - 1984) Merhaba mykelime öncelikle benim için yıllardır isteyipte bir türlü başaramadığıım. Hem okulda öğretmenlerimin özverisiyle keza kendi uğraşmalarım sonucunda olsun can sıkıntısı gibi gelmekteydi lisan öğrenimi.tabiki bunuda üzerimden atamadığim için öğrenememekteydim .gördümkii çok güzel göze çarpan sunumlarınızla ve aynı zamnda çok farklı içeriklerle bir oyun paneli kurmuşsunuz öncelikle biz gençler için göstermiş olduğunuz emek ve özellikle bıkmadan usanmadan sabırla bu işe baş koyan siz değerlii ekip arkadaşlara mykelimeye teşkkür ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerimm.

Turgut  A*****

(Bursa - 1980) Merhabalar çalışmalarınızı inceledim , çok ilgi çekici. Başarılarınızın devamını dilerim. Takip etmeye devam edeceğim ,ayrıca dostlarım ile paylaşacağım sitenizi.

Pınar  D********

(Trabzon - 2001) Ben bu web sitesini çook beğendim.

Ayla  Y******

(İstanbul - 1980) Kelimelerin bu kadar kolay aklımda kalacağına inanmıyordum. Çok iyi bir çalışma herkesin ellerine sağlık.

Şerif  G******

(Şanlıurfa - 1975) İngilizce öğrenmede yardımcı mükemmel bir site hazırlamışınız tebrik ederim.

Fatoşfurkan  F******

(Ankara - 1984) Siteniz yeni haliyle daha da işlevsellik kazanmış. Emeğinize sağlık.

Yusuf  A******

(Afyon - 1981) Dil ögreniminin oldukca önem arz eden bir hal aldıgı günümüzde, böylesine faydalı bir siteyle tanışmam benim için mutluluk verici oldu. Emegi geçen tüm arkadaşlara teşekürlerimi sunuyorum.

Su  A****

(Tekirdağ - 1991) Harika bişi ya..

Yusuf  Y******

(İstanbul - 1968) İlk defa kullanıyorum demo progmını beğendim   başarılar diliyorum.

Mukadder  T******

(İstanbul - 1983) MERHABA, SÖZLÜĞÜN OLMASI ÇOK İYİ OLDU.TEŞEKKÜRLER.

Murat  Ö*****

(Sakarya - 1997) Çok iyi.